Skolebestyrelsen
Peter Hallev
Funktion: | Formand - Forældrerepræsentant |
Adresse: | Orehoved Vinkelvej 4, 4840 Nørre Alslev |
Mobil: | 2214-1017 |
Mailadresse: | peter.hallev@gmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Rasmus Jacobsen von Würden
Funktion: | Næstformand - Forældrerepræsentant |
Adresse: | Bjergvej 10, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2078-9388 |
Mailadresse: | rasmusjacobsen@hotmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Jacob Huge-Jacobsen
Funktion: | Forældrerepræsentant |
Adresse: | Østervej 98, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 6049-7673 |
Mailadresse: | jacobhugemadsen@hotmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Annemette Ena Andersen
Funktion: | Forældrerepræsentant |
Adresse: | |
Mobil: | |
Mailadresse: | |
Beskrivelse: | Repr. for autisme kl. rækken Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Charlotte Folmersen
Funktion: | Forældrerepræsentant |
Adresse: | Nyvej 6, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 4233-2307 |
Mailadresse: | csoegaard83@hotmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Simon L. S. V. Pedersen
Funktion: | Forældrerepræsentant |
Adresse: | Kippingevej 56, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2442-5690 |
Mailadresse: | severinpedersen@gmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.26 |
Berit S. Nielsen
Funktion: | Forældrerepræsentant i Børnehuset |
Adresse: | Nyskolevej 1, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2892-4709 |
Mailadresse: | Beritten_nielsen@hotmail.com |
Beskrivelse: | Valgperiode: 01.08.22 - 31.07.24 |
Steen Blom
Funktion: | Ledelsesrepræsentant |
Adresse: | Vantorevej 117, 4880 Nysted |
Mobil: | 4015-6916 |
Mailadresse: | stbl@guldborgsund.dk |
Susan Rasmussen
Funktion: | Ledelsesrepræsentant |
Adresse: | Østervej 96, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2518-0903 |
Mailadresse: | Suras@guldborgsund.dk |
Anne Kranker Jensen
Funktion: | Ledelsesrepræsentant |
Adresse: | Egelev Mosevej 1, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2518-0226 |
Mailadresse: | akjen@guldborgsund.dk |
Maja Kuhn-Hansen
Funktion: | Ledelsesrepræsentant |
Adresse: | Lundbyvej 47, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2518-2696 |
Mailadresse: | mkuh@guldborgsund.dk |
Janni Bom
Funktion: | Medarbejderrepræsentant i Børnehuset |
Adresse: | Flintingevej 32, 4891 Toreby L |
Mobil: | |
Mailadresse: | jann380g@gbsk.dk |
Rikke Due Hansen
Funktion: | Medarbejderrepræsentant |
Adresse: | Sortkammervej 6, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2613-7151 |
Mailadresse: | rikk9779@gbsk.dk |
Louise L K Jensen
Funktion: | Medarbejderrepræsentant |
Adresse: | Slotsgade 41, 4800 Nykøbing F. |
Mobil: | 6133-3721 |
Mailadresse: | loui397e@gbsk.dk |
Anton K. K. Andersen
Funktion: | Elevrepræsentant - Formand |
Adresse: | Egensevej 5, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | 2670-2704 |
Mailadresse: | antonogkonrad@hotmail.com |
Malthe Christensen
Funktion: | Elevrepræsentant - Næstformand |
Adresse: | Kippingevej 44, 4840 Nr. Alslev |
Mobil: | |
Mailadresse: |
Heidi Henriksen
Funktion: | Sekretærassistent |
Mailadresse: | hehen@guldborgsund.dk |